Radiokomunikacja - systemy łączności radiowej

Projektujemy oraz wdrażamy analogowe i cyfrowe systemy łączności radiowej oraz integrujemy je z systemami teleinformatycznym. Zajmujemy się sprzedażą radiotelefonów, anten, systemów zasilania oraz całego osprzętu związanego z tą dziedziną.

Działamy kompleksowo od zapoznania klienta z dostępnymi rozwiązaniami poprzez analizę potrzeb i dobór sprzętu, aż do uruchomienia systemu i szkolenia personelu.

W naszej ofercie znajdziecie min. radiowe systemy teleinformatyczne wykorzystujące najbardziej zaawansowane możliwości cyfrowych radiotelefonów DMR produkcji Motorola i Hytera.  Dane radiowe (min. pozycje GPS, stany alarmowe, nagrane rozmowy) jesteśmy stanie wysłać do zewnętrznych systemów IT celem dalszej ich obróbki.

Sprzedajemy i programujemy urządzenia radiowe firm: Motorola, Hytera, Icom i inne, w naszej ofercie znajdziecie Państwo anteny i osprzęt antenowy firm: Procom, Radmor, Kathrein, Sirio i innych.

Łączność radiowa

Oferujemy wszelki osprzęt związany z radiokomunikacją: systemy zasilania buforowego, elementy infrastruktury antenowej (np. ochronniki Polyphaser, fidery antenowe duplexery, itp.) oraz maszty do anten i moduły nadzorujące elementy infrastruktury radiowej informujące administratorów systemów przez GSM/LTE o nieprawidłowościach w pracy urządzeń.

Wykonywaliśmy instalacji na takich obiektach jak: stadiony, hale wystawowe magazyny, chłodnie, biurowce, parkingi podziemne, galerie handlowe. Praca na takich obiektach przekładają się na nasze doświadczenie, które owocuje sprawdzonymi schematami rozwiązań na relatywnie trudne (pod kątem zapewnienia łączności) obiekty.

Oferujemy rozproszone systemy sterowania radiotelefonami i stacjami przekaźnikowymi poprzez wykorzystanie sieci Ethernet/Internet z wykorzystaniem protokołu IP. Umożliwia to sterowanie radiotelefonami ze znacznej odległości, oraz łącznie odległych sieci w całość. Konserwujemy, modernizujemy i budujemy maszty antenowe, wykonujemy pomiary torów antenowych do 3,6 GHz z użyciem profesjonalnego analizatora firmy Rohde & Schwarz ZVH4, wykonujemy pomiary elektryczne w zakresie instalacji odgromowych i skuteczności zabezpieczeń przeciwporażeniowych.

Łączność radiowa w straży pożarnej

W naszej ofercie znajdziecie też Państwo radiotelefony analogowe i cyfrowe nie wymagające pozwoleń radiowych – pracujące w paśmie PMR 446 Mhz i zapewniające dobrą i relatywnie tanią łączność na niedużych obszarach takich jak magazynowe, sklepy. Wykonujemy montaże na pojazdach szynowych takich jak tramwaje, trolejbusy, czy lokomotywy. Oferujemy montaże sprzętu NAV/COM w statkach powietrznych (samoloty ultralekkie, szybowce, motoszybowce), posiadamy kadrę z odpowiednimi licencjami i świadectwami kwalifikacji lotniczego personelu technicznego. Współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami wykonującymi pomiary natężenia PEM w miejscu pracy i zamieszkania.
Łącznośc radiowa PKP Motorola DP4401Ex
Realizacje