Maszty antenowe - montaż i przegląd masztu antenowego

Montaż masztu antenowego

Anteny będące nieodzownym elementem systemów radiowych (zasięg radiowy w głównej mierze zależy właśnie od systemów antenowych) wymagają masztów – czyli elementów zapewniających ich prawidłowy montaż i pracę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi dotyczące montażu i przeglądów, konserwacji i napraw masztów rurowych i kratownicowych. Każdy przegląd kończy protokół oceny stanu technicznego masztu w którym zawieramy ew. zalecenia dotyczące prac wymaganych do bezpiecznej eksploatacji masztu. Przypominamy że zgodnie z art. 62 Prawa Budowlanego konstrukcje tego typu podlegają przeglądom nie rzadziej niż raz w roku.

Przeglądy masztów

Nasze prace wykonujemy z podnośników koszowych, drabin z koszem oraz (gdzie nie jest możliwe zastosowanie zwyżek) z wykorzystaniem technik alpinistycznych i dostępu linowego.

Wieże telekomunikacyjne

Po przeglądzie otrzymują Państwo stosowny protokół wystawiony przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi w zakresie tego typu przeglądów, będącą członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz podsiadającą polisę OC.

montaż anteny i tras kablowych
Realizacje