Elektronika lotnicza

Radiostacje Pokładowe

Naszym klientom proponujemy transpondery i radiostacje lotnicze: przenośne, naziemne, pokładowe, oraz osprzęt do nich: interkomy, anteny, systemy zasilania, itp.

Wykonujemy zabudowy radiostacji pokładowych na samolotach ultralekkich, produkujemy reduktory zasilania i okablowanie umożliwiające montaż radiotelefonów przenośnych Icom A6/A24 na pokładzie statku powietrznego.

Radiostacje Naziemne

Montujemy naziemne stacje lotniskowe, przygotowując również wszelkie dokumenty celem uzyskania Pozwolenia Radiowego z UKE, oraz wszelkie inne dokumenty niezbędne w ULC (np. protokół kontroli czy instalacji naziemnej stacji lotniskowej).

Akumulatory Szybowcowe

Produkujemy akumulatory dedykowane do szybowców, wyposażone w szynę mocowania zgodną ze standardem SZD, wyposażone min. w gniazdo WSz-3, oraz aktywny wskaźnik napięcia akumulatora.

Klienci GA

Naszymi klientami są zakłady naprawiające szybowce, Aerokluby w całym kraju, prywatni użytkownicy SP, właściciele lotnisk i lądowisk.

Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą J&AS Aero Design z Łodzi - wykonujemy montaże radiostacji i transponderów w motoszybowcach J-6 Fregata.

Wykonujemy wiązki okablowania i akcesoria służące do montażu radiostacji w wyciągarkach produkcji Moto-Hurt S.A. z Rzeszowa.